پرداخت مالیات در سراسر کشور برای صاحبین کسب و کار الزامی است. بنابراین در ایران نیز این خدمات لازم الاجرا بوده و بسیاری از اهداف را تحقق می بخشد. ولی خدمات مالیاتی برخلاف خدمات حسابداری و حسابرسی که ثابت هستند، از قوانین خاص هر کشور پیروی می کنند. بنابراین مدیریت مالیاتی نیاز به مدیریت اصولی دارد. شرکت حسابداری والا ندیشان نیک می تواند در این راستا به شما کمک کرده و مشاوره های ارزشمندی را ارائه دهد.

مالیات چیست؟

در تمامی کشورها دولت در قبال بستری که برای کسب و کارها و سوددهی آن به وجود آورده است، بخشی از درآمد آن ها را تحت عنوان مالیات طلب می کنند. در واقع کسب و کارها و شرکت ها به دولت کارمزد پرداخت می نمایند. مالیات به صورت فصلی و یا سالیانه می بایست پرداخت گردد. میزان مالیات برای هر کسب و کاری متفاوت است. از این رو حسابداران باید بر اساس قوانین حاکم بر کشور میزان مالیات را تعیین کرده و در زمان مناسب آن را پرداخت کنند. در این راستا نیاز به خدمات مالیاتی پیدا خواهند کرد.

تعریف خدمات مالیاتی

تمامی کسب و کارها نظیر شرکت های بازرگانی و شرکت های بزرگ و کوچک نیاز به خدمات مالیاتی دارند. در این حالت افراد با استخدام حسابداران حرفه ای از بروز مشکلات مالی در طولانی مدت جلوگیری می کنند. ولی استخدام حسابدار نیز خود دغدغه و مشکلات مخصوص به خود را دارد. به همین دلیل شرکت ها برای تمرکز بیشتر بر روی کار تخصصی خود از شرکت های حسابداری کمک می گیرند.

خدمات مالیاتی

اهمیت خدمات مالیاتی

جرائم سنگین مالیاتی از جمله چالش هایی است که این روزها برخی از شرکت ها را درگیر کرده است. دلیل این جرائم عدم آگاهی حسابداران و شرکت ها از قوانین مالیاتی حاکم بر کشور می باشد. امروزه اکثر شرکت های نوپا در پایان سال به دلیل بی تجربگی الزام به پرداخت جرایم سنگینی می شوند. در این زمینه خدمات مالیاتی می توانند کمک بسیاری را به شرکت ها و سازمان ها ارائه دهند. شرکت های حسابداری با بهره گیری از قوانین مالیاتی شما را از جرائم مالیاتی نجات خواهند داد.

انواع خدمات مالیاتی

ثبت نام پرونده الکترونیک مالیاتی

ارسال اظهارنامه مالیاتی

اظهارنامه مالیاتی افراد حقیقی و حقوقی

اظهارنامه مالیات اجاره ملک

درگاه ملی خدمات الکترونیک

خدمات مرتبط با ابلاغ الکترونیک

و …

چه زمانی نیاز به خدمات مالیاتی داریم؟

زمان دقیق خدمات مالیاتی به نوع کسب و کار شما بستگی دارد. در زیر برخی از زمان مناسب این خدمات را شرح می دهیم:

نهایت یک ماه پس از ارسال لیست حقوق و دستمزد می بایست لیست مالیاتی ارسال گردد.

ارسال اظهارنامه مالیاتی به صورت فصلی و بر اساس قوانین کشور

ارسال اظهارنامه مالیاتی دقیق به صورت سالیانه

در واقع اظهارنامه مالیاتی همانند تکلیفی است که بر گردن شرکت ها قرار دارد. به همین دلیل این اظهارنامه باید به صورت دقیق و با حساسیت بالایی صورت گیرد. شرکت حسابداری والا اندیشان راد با تخصص و تجربه خود  با آگاهی از قوانین مالیاتی کشور می تواند مانع از جرایم مالیاتی شود.

خدمات مالیاتی کسب و کارها

فروشگاه ها و صاحبین کسب و کار که به صورت مستقل درآمد کسب می کنند، ملزم به پرداخت مالیات می باشند. در سال های اخیر بسیاری از کسب و کارها برای کاهش هزینه های خود در فکر دور زدن قوانین مالیاتی هستند. ولی این کار باعث می شود که جرایم مالیاتی چندین برابر گردد. قوانین مالیاتی مشخص شده بوده و ممکن است تغییراتی در آن صورت گیرد. به همین دلیل حسابداران باید به صورت کامل با این قوانین آشنایی داشته باشند.

خدمات مالیاتی شامل چه مواردی است؟

تسلیم اظهارنامه مالیاتی

دریافت کد اقتصادی جدید

تنظیم لایحه دفاعیه مالیاتی

تسلیم اظهارنامه مالیاتی به صورت دوره ای

دفاع از پرونده مالیاتی در دادگاه

پیگیری شکایات و جرایم مالیاتی

مشاوره امور مالیاتی

شاید حسابداران شما بر روی برخی از مسائل مالی اطلاعات کافی را نداشته باشند. در این حالت الزام به استخدام حسابدار از شرکت ها نیست. شرکت حسابداری والا اندیشان راد برای ارائه خدمات مالیاتی به شرکت ها و سازمان ها خدمات مشاوره را در اختیار آن ها قرار داده است. بنابراین شرکت ها و کسب و کارها برای پاسخگویی به سوالات خود می توانند از طریق تماس با راه های ارتباطی درج شده در سایت می توانند با کارشناسان ما ارتباط بگیرند.

هزینه خدمات مالیاتی

با توجه به حساسیت بسیار بالای خدمات مالیاتی نمی توان از هر حسابداری برای انجام این خدمات استفاده کرد. هزینه دقیق خدمات مالیاتی به حجم کاری و درآمد کسب و کار و نوع آن بستگی دارد. شرکت حسابداری والا اندیشان راد در قبال تخصص و تجربه بالای خود مناسب ترین هزینه را از مشتریان خود دریافت می کنند. برای اطلاع از هزینه خدمات مالیاتی با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل نمایید.

خدمات مالیاتیمزایای خدمات مالیاتی

شرکت ها حسابداری به صورت کامل بر روی خدمات مالیاتی تسلط کامل دارند و می توانند حساب ها را با قوانین روز مالیاتی مورد بررسی قرار دهند.

پرداخت مالیات در زمان مناسب صورت می گیرد و هیچ گونه جریمه دیرکردی را به دنبال ندارد.

محاسبه مالیات فرایندی بسیار حساس است و نیاز به دقت بسیاری دارد. از این رو شرکت بابت مشکل در حساب ها جریمه نخواهد شد.

شما می توانید خدمات مالیاتی را به صورت ماهیانه، فصلی و یا سالیانه انجام دهید.

خدمات مالیاتی در والا اندیشان راد

والا اندیشان راد یکی از بزرگ ترین شرکت حسابداری و خدمات مالیاتی در ایران است که با تمامی قوانین مالیاتی آشنایی کامل دارند. تمامی حسابداران این شرکت به کار خود متعهد بوده و امور مالیاتی را در کوتاه ترین زمان ممکن تحویل می دهند. از طرفی شرکت والا اندیشان راد در زمینه حسابداری نیز خدمات خود را ارائه می دهند. در صورتی که شما نیز برای انجام امور مالیاتی و یا حسابداری نیاز به نیروهای بسیار حرفه ای و باتجربه دارید تنها کافیست از طریق شماره های درج شده در سایت با این شرکت تماس بگیرید.